TAU

MESK! Pabodusią kasdienybę ir varginančią rutiną! 

Atrask SAVE iš naujo! Išsilaisvink, pailsėk, patirk nuotykių ir naujų išgyvenimų!
M – meditacija E – energija S – sportas  K – kvėpavimas. 
Tai sukurta Tau! Kiekvienos dienos ritualas, kurį praktikuosime visi kartu.

Meditacijos metu atsipalaiduosime, atsiribosime nuo kasdienių minčių bei įgrįsusios rutinos, atrasime ramybę, susitelksime į save ir į buvimą šią akimirką.

Energija – susipažinsime su Reiki arba Visatos energija. Jos pagalba atkursime ir sustiprinsime savo vidinės energijos rezervus, išvalysime protą nuo neigiamų minčių ir paskleisime savo kūne baltąją Reiki energiją.

Sportas – savo kūno pajautimas, jo išlaisvinimas ir puoselėjimas. Kasdienių sporto užsiėmimų metu (joga, kalanetika, pilates, tempimo pratimai) stiprinsime kūną, ugdysime tvirtumą ir lankstumą. Juk kūnas, tai mūsų sielos namai, tad gerbkime juos ir jais rūpinkimės!

Kvėpavimas – nuo pirmojo įkvėpimo iki paskutinio atodūsio – be oro galime išbūti vos keletą minučių! Kartu mokysimės skirtingų kvėpavimo technikų ir jų taikymo praktikoje. Išmokime susitelkti į kvėpavimą, jį pajusti ir suprasti. Pradėkime kvėpuoti iš tikrųjų! Įkvėpkime pasaulio, laisvės, laimės ir energijos! 

Kodėl Lefkada?

Nedidukė, jauki, užburianti. Tokia ji – viena iš septynių Jonijos jūros salų, priklausančių Graikijai.

Sala ne sala. Su Graikijos žemynine dalimi Lefkada yra sujungta dirbtinai supiltu keliu, bet iki šiol neužkariauta turistų, išlikusi autentiška bei puoselėjant ilgametes tradicijas. Ji – vienintelė tokia iš daugiau kaip 2 tūkst. Graikijai priklausančių salų, kurią su žemynine dalimi jungia tiesioginis sausumos kelias.

Lefkada, tituluojama Graikijos Karibais, žavi turkio spalvos paplūdimiais, baltų uolų šlaitais, unikaliais tradiciniais kaimeliais ir gyvybės kupina gamta.

“Baltos vilkės” ieškojo magiškos ir menkai atrastos vietos, kurią galėtų atrasti kartu su Tavimi!

Ją rado čia, Lefkados saloje. Tad leiskimės į salos ir Savęs atradimo kelionę kartu, prisijaukindami baltą laimę!

Taip pat Tavęs laukia:

Visos dienos kelionė.

Meteora – tai fenomenalūs ortodoksų vienuolynai, įsikūrę ant stačių uolų žemyninėje Graikijoje, perkels Tave į kitą pasaulį – mistišką, dievišką, įkvepiantį. Kerintys vaizdai ir pakili atmosfera leis priartėti prie tūkstantmečius skaičiuojančios dvasinių ieškojimų ir atradimų istorijos.

Meteora – viena lankomiausių pasaulyje piligrimystės vietų, traukianti būrius krikščionių is viso pasaulio. Atrask dieviškumą, slypintį Meteoroje ir Savyje!

Metsovo – kalnų apsuptyje, Graikijos šiaurės vakaruose gyvybe alsuojantis kaimelis nepaliks abejingų.

Čia susipina spalvinga vietinė kultūra, kerinti gamta ir gilios vyndarystės tradicijos. Vietinių paprastumas ir dosnumas žavi. Istorijos, apie jų kovas dėl išlikimo ir savos kultūros bei tradicijų puoselėjimo, įamžintos pasakose, dainose ir šokiuose, byloja apie nepaprastą vietinių žmonių stiprybę, ryžtą ir užsispyrimą.

Patirk autentišką šio kaimelio dvasią ir gyvenimo skonį, pagardintą vietiniu vynu!

Visos dienos kelionė.

Kelionė, išsiilgusiems saulės ir jūros! Visos dienos kruizo metu aplankysime gražiausius Lefkados paplūdimius – Porto Katsiki bei Egremni, taip pat plauksime ieškoti nuotykių į greta esančias salas: Meganisi, Itaką, Kefaloniją ir kitas.

Saulė, krištolinė jūra, į gražiausių pasaulio paplūdimių sąrašą įtrauktos poilsio vietos laukia Tavęs!

Juk deimantai – geriausi merginų draugai, o šis kruizas, tarsi didžiulis brangakmenis Tavo kelionių dėžutėje!

Vakarinė išvyka.

Atrask rytinėje Lefkados pusėje, šalia Nidri kaimelio esančius stebuklingas krioklius. Nepaprasto grožio kanjone susijungia gamtos magija ir nežemiškų spalvų vandens purlsų dermė. Tokios ypatingos vietos iki šiol yra fėjų namai.

Tu – viena iš jų, todėl privalai pamatyti, iš kur esi kilusi!

Švč. Mergelės – Lefkados salos globėjos garbei skirtų maldos namų ir vienuolyno ištakos siekia apaštalo Pauliaus laikus. Įkurdinti aukščiausioje salos vietoje (1158 m.), Dievo Motinos namai kviečia susipažinti su religine salos istorija, aplankant bažnyčią, vienuolyną bei muziejų, gausų religinių ir piratų laikus menančių eksponatų, taip pat iš viršaus pažvelgti į Lefkados miestą bei Agios Ioannis (Šv. Jono) paplūdimį. Pajusk dvasingumo galią ir susipažink su gamtos apsuptyje gyvenančiais vienuoliais!

Pasikalbėkime apie...

Palik Savo vardą ir el. pašto adresą, bei parašyk savo pageidavimą., mintį, pastebėjimą. Arba tiesiog paskambink mum pasikalbėti.

Nekantraujame su TAVIMI susipažinti kerinčioje Lefkados saloje.

© Visos teisės saugomos