Moterims

Tai laikas trokštančioms ne tik kelionių ir poilsio, bet norinčioms atrasti bei pamilti Save, siekiančioms ramybės, pilnatvės, energijos ir dvasingumo, ieškančioms naujų gyvenimo spalvų ir įkvėpimo.

Mama, žmona, dukra, sesuo, draugė, kolegė, darbuotoja – kiek daug statusų turi atitikti šiuolaikinė Moteris. Ir kaip dažnai jie į n-tąjį planą nustumia svarbiausią jų – buvimą Moterimi bei Savojo moteriškumo puoselėjimą. Moteris turi viską spėti laiku ir visa tai atlikti nepriekaištingai. Moteris pavargsta nuo nuolatinio skubėjimo ir nesibaigiančio veiklų maratono. Moteris apleidžia Save, dažniausiai Savo vidinį, dvasinį pasaulį, nes aplinka reikalauja, kad išorė būtų nepriekaištinga.

Moters prigimtis – ieškoti ir puoselėti! Ieškoti darnos, puoselėti ramybę ir grožį, bet svarbiausia – būti laiminga, mylinčia ir mylima. Neretai šiuolaikinė moteris yra pamiršusi meilės Sau svarbą. O juk mylėti pirmiausia reikia Save. Tik tos, kurios moka mylėti Save, gali nuoširdžia ir tikra meile apgaubti kitus. 

Tą pagaliau supratusios Moterys ima ieškoti. Ieškoti Savęs, siekti ramybės, vidinės harmonijos ir pilnatvės. Būtent to siekiame ir Mes – „Baltos Vilkės“. Tad į Savo ramybės bei laimės oazę Graikijos Lefkados saloje kviečiame ir Tave!

Savaitės trukmės atostogų metu kartu su Mumis Tavęs laukia poilsis, kelionės ir gausybė unikalių patyrimų. Tai bus laikas, skirtas Moterims, trokštančioms ne tik kelionių ir poilsio, bet norinčioms (iš naujo) atrasti bei pamilti Save, siekiančioms ramybės, pilnatvės, energijos ir dvasingumo, ieškančioms naujų gyvenimo spalvų ir įkvėpimo, dermės tarp išorės ir vidaus.

Moterų laiko Sau metu kartu medituosime, būsime Savimi, žavėsimės gamta, mokysimės dvasingumo, keliausime po miestus, kaimus, eisime pėsčiomis laukais ir miškais, plauksime laivais, kopsime į kalnus, lankysimės bažnyčiose, užuosime neįprastus kvapus, gardžiuosimės naujais skoniais, patirsime kitas kultūras, pažinsime naujus žmones.

Trokšti būtent to?! Tuomet nedvejodama junkis prie mūsų ir kartu leisimės į nepamirštamą meilės, energijos, ramybės, atradimų, šviesos ir grožio kelionę!

Atrask SAVE
iš naujo

Išsilaisvink, pailsėk, patirk nuotykių ir naujų išgyvenimų!

Pasikalbėkime apie...

Palik Savo vardą ir el. pašto adresą, bei parašyk savo pageidavimą, mintį, pastebėjimą. Arba tiesiog paskambink mum pasikalbėti.

Nekantraujame su TAVIMI susipažinti kerinčioje Lefkados saloje.

© Visos teisės saugomos