Mama ir Dukra

 

Tai programa siekiančioms atkurti bei puoselėti magišką, be galo gražų ir galingą Mamos ir Dukters ryšį. Jos metu sieksime tarpusavio darnos, dalinsimės išgyvenimais, būsime drauge keliaujant, medituojant, sportuojant ir atrandant gyvenimo ir Savojo vidinio pasaulio grožį.

Visų Mamų svarbiausias troškimas, kad jų Dukros būtų sėkmingos ir laimingos.

Visų Dukrų didžiausias noras, kad jų Mamos jas suprastų ir palaikytų.

Neretai nutinka, kad tam tikru gyvenimo etapu – dažniausiai dukroms bręstant, sulaukus paauglystės/pilnametystės, iškeliaujant iš gimtų namų ar pradėjus kurti nepriklausomą nuo tėvų gyvenimą – sutrinka arba apskritai nutrūksta Mamos ir Dukros ryšys.

Kad ir ką besakytų Mama, jos žodžiai taip ir nepasiekia Dukros, pastarajai manant, kad Mama jos visiškai nesupranta ir nepalaiko. Kad ir ką bedarytų Dukra, Mamai atrodo, kad kiekvienas jos poelgis – neapgalvotas, keistas ar kvailas.

Tai patiriančias ar jau patyrusias bei siekiančias atkurti magišką, be galo galingą ir gražų Mamos ir Dukters ryšį, kviečiame į mūsų savaitės trukmės atostogų programą „Mama ir Dukra“. Jos metu stiprinsime tarpusavio ryšius, dalinsimės išgyvenimais, būsime drauge keliaujant, medituojant, sportuojant ir atrandant gyvenimo ir Savojo vidinio pasaulio grožį.

Programa skirta padėti Mamoms ir Dukroms atkurti sutrikusį bendravimą, skatinti tarpusavio supratimą, kalbėtis, kartu domėtis naujomis veiklomis bei patirti kelionių džiaugsmą, drauge sportuoti, nes mūsų sporto ir meditacijos programos Judviem yra parengtos taip, kad jas atlikti ir patirti galėtume tik būdamos Abi.

Neleiskime nesusikalbėjimams, išsiskyrusioms nuomonėms ar kilusiems pykčiams sutrikdyti ar nutraukti Judviejų ryšį. Tai brangiausias turtas, kurį turi Mama ir jos Dukra.

Baltojoje Lefkados saloje „Baltų Vilkių“ draugijoje Mama ir Dukra iš naujo atras baltą tarpusavio santarvę.

Atrask SAVE
iš naujo

Išsilaisvink, pailsėk, patirk nuotykių ir naujų išgyvenimų!

Pasikalbėkime apie...

Palik Savo vardą ir el. pašto adresą, bei parašyk savo pageidavimą, mintį, pastebėjimą. Arba tiesiog paskambink mum pasikalbėti.

Nekantraujame su TAVIMI susipažinti kerinčioje Lefkados saloje.

© Visos teisės saugomos