„Baltos vilkės“ – tai projektas atostogoms kerinčioje Graikijos Lefkados saloje. Savaitės trukmės atostogų metu Tavęs laukia poilsis, kelionės ir gausybė unikalių patyrimų.Tai laikas, skirtas  Išskirtinėms, trokštančioms ne tik kelionių ir poilsio, tačiau taip pat norinčioms atrasti bei pamilti Save, siekiančioms ramybės, pilnatvės, energijos ir dvasingumo, ieškančioms naujų gyvenimo spalvų ir įkvėpimo moterims.

Kodėl „Baltos vilkės“

Vilkė – tai moteriškumo, prieraišumo, ištvermės ir ištikimybės simbolis. Stiprios moters bei rūpestingos, kartu ir užsispyrusios bei karingos motinos sinonimas. Būk stipri, grakšti, mylinti, ištikima, rūpestinga, kaip vilkė! Būk nenuilstanti ieškotoja ir švelni kovotoja, gyvenanti Tavo širdyje!
Balta – tai ramybės, energijos, atgimimo, šviesos, tyrumo, atsinaujinimo, kelionės aukščiau kasdienybės spalva.
Balta (gr. lefkos) taip pat yra Lefkados salos spalva. Salos pavadinimas, apipintas mitais ir legendomis, kildinamas nuo pietinėje salos dalyje boluojančių uolų.
„Baltos vilkės“ – tai meilės, ramybės, atradimų, kelionių, šviesos ir grožio buveinė Tau nuo mūsų!

„Baltos vilkės“ - tai projektas išskirtinėms, patyriminėms atostogoms kerinčioje Graikijos Lefkados saloje.

IMG_7659
IMG_7612

Ugnė

Kai ateina diena, kuomet supranti, kad tai, kas iki tol teikė didžiulį džiaugsmą, nebeveža, tai, kas buvo laimė, prarado savo prasmę, tai, kas buvo skanu, neteko skonio, tai, kas guodė, ilgiau neberamina, tai, kas kėlė juoką, visai nebejuokinga. Tai, kas buvau ankstesnioji Aš, jau nebe ta.

Kada supranti, kad visai nesvarbu, ar vairuoji naujutėlaitę mašiną, dėvi firminius drabužius, kada visai nesvarbi tampa aplinkinių nuomonė apie Tave, kada nebesi tokia griežta Sau, nebesi perfekcionistė, tvarkos maniakė, kada išmoksti atleisti, ar paprasčiausiai patylėti. Kada suvoki, jog nėra svarbesnio žmogaus pasaulyje už Tave pačią.

Ir tik tada supranti, koks iš tiesų spalvotas yra gyvenimas, kuomet išmoksti į nesėkmes reaguoti su humoru, kuomet išmoksti vertinti Draugo, Vaiko, Artimo žmogaus buvimą šalia, išmoksti nieko iš jų nebereikalauti, o tik Jiems duoti. Kai leidi Sau pagaliau Gyventi Savo tikrąjį gyvenimą!

 

Aš, Ugnė, svajojusi apie modelio karjerą, baigusi psichologijos mokslus, visą laiką dirbusi vadovaujantį darbą, dviejų mergaičių mama. Ta, kuri galvojo esanti gimusi su „marškinėliais“ ir nesenkančios energijos užtaisu, ta, kuri vieną dieną tiesiog perdegė. Susirgau, išsekau, išėjau iš darbo, išsiskyriau, subankrutavau, graužiausi, liūdėjau, verkiau… Ilgai teko išbūti toje „STOP“ būsenoje, kol atradau atsakymą į klausimą „Kodėl taip nutiko?“. Atsakymas paprastas – buvau visiškai pamiršusi didžiausią Dievo duotą dovaną – pačią Save.

Priėmiau ir išmokau šią gyvenimo pamoką…

Šiandien ir vėl galiu kvėpuoti pilna krūtine, šypsotis, šokti, džiaugtis su kitais ir už kitus, padėti, mylėti ir tiesiog būti.

Prieš septynetą metų sesės dėka atradau rojų Savo kūnui ir sielai Lefkados saloje. Tai vieta, į kurią tarsi magnetas traukia mano vidinį Aš, kur randu paslėptą energijos lobyną, kur nusiraminu, kur galiu niekur neskubėti, kur galiu būti Savimi. Atradau salą, kurioje pilna magiškų, energija pulsuojančių vietų. Kur saulė, jūra, gamtos kvapai sugrąžina išsekusias jėgas ir kur pasipildau energijos išteklius. Esu pasiruošusi šiais atradimais pasidalinti su Tavimi!

Mielas Žmogau, kviečiu ir Tave surasti Savąjį rojų Lefkados saloje!

Pasikalbėkime apie...

Palik Savo vardą ir el. pašto adresą, bei parašyk savo pageidavimą, mintį, pastebėjimą. Arba tiesiog paskambink mum pasikalbėti.

Nekantraujame su TAVIMI susipažinti kerinčioje Lefkados saloje.

© Visos teisės saugomos