Moterims

Mama, žmona, dukra, sesuo, draugė, kolegė, darbuotoja – kiek daug statusų turi atitikti šiuolaikinė Moteris. Ir kaip dažnai jie į n-tąjį planą nustumia svarbiausią jų – buvimą Moterimi bei Savojo moteriškumo puoselėjimą. Moteris turi viską spėti laiku ir visa tai atlikti nepriekaištingai. Moteris pavargsta nuo nuolatinio skubėjimo ir nesibaigiančio veiklų maratono. Moteris apleidžia Save, dažniausiai Savo vidinį, dvasinį pasaulį, nes aplinka reikalauja, kad išorė būtų nepriekaištinga.

 

Moters prigimtis – ieškoti ir puoselėti! Ieškoti darnos, puoselėti ramybę ir grožį, bet svarbiausia – būti laiminga, mylinčia ir mylima. Neretai šiuolaikinė moteris yra pamiršusi meilės Sau svarbą. O juk mylėti pirmiausia reikia Save. Tik tos, kurios moka mylėti Save, gali nuoširdžia ir tikra meile apgaubti kitus. Tą pagaliau supratusios Moterys ima ieškoti. Ieškoti Savęs, siekti ramybės, vidinės harmonijos ir pilnatvės. Būtent to siekiame ir Mes – „Baltos Vilkės“. Tad į Savo ramybės bei laimės oazę Graikijos Lefkados saloje kviečiame ir Tave!

Savaitės trukmės atostogų metu kartu su Mumis Tavęs laukia poilsis, kelionės ir gausybė unikalių patyrimų. Tai bus laikas, skirtas Moterims, trokštančioms ne tik kelionių ir poilsio, bet norinčioms (iš naujo) atrasti bei pamilti Save, siekiančioms ramybės, pilnatvės, energijos ir dvasingumo, ieškančioms naujų gyvenimo spalvų ir įkvėpimo, dermės tarp išorės ir vidaus.

Moterų laiko Sau metu kartu medituosime, būsime Savimi, žavėsimės gamta, mokysimės dvasingumo, keliausime po miestus, kaimus, eisime pėsčiomis laukais ir miškais, plauksime laivais, kopsime į kalnus, lankysimės bažnyčiose, užuosime neįprastus kvapus, gardžiuosimės naujais skoniais, patirsime kitas kultūras, pažinsime naujus žmones.

Trokšti būtent to?! Tuomet nedvejodama junkis prie mūsų ir kartu leisimės į nepamirštamą meilės, energijos, ramybės, atradimų, šviesos ir grožio kelionę!

KAS TAVĘS LAUKIA :

Rytinės praktikos

Kas rytą naują dieną pasveikinsime meditacijomis ir mankšta. Kasdien išbandysime vis naujas meditacijos formas ir prie jų derančius pratimus kūnui.
Tavęs laukia: spalvų meditacija, pasivaikščiojimo meditacija, gėlių meditacija (Moterims), tylos meditacija, meditacija prie jūros, meditacija pievoje ir dar daug kitų. Visos jos suteiks Tau vidinės ramybės, išlaisvins nuo galybės minčių, leis geriau pažinti Savo vidinį pasaulį.
Net jei nesi didelis sporto entuziastas arba priešingai, be sporto negali tverti nei dienos, mūsų rytiniai fiziniai kūno stiprinimo užsiėmimai Tau tikri patiks! Tai jogos, kalanetikos, pilates ir tempimo pratimų junginys, kuris pažadins Tavo kūną, leis jam įgauti energijos visai dienai, pakels nuotaiką ir suteiks žvalumo.
Juk pagrindinė priežastis, dėl kurios Tu atkeliauji čia, į Lefkadą, siekis pabūti su Savimi ir skirti Sau laiko bei meilės. Meditacijos ir mankštos sintezė – tai geriausia rūpinimosi Savimi ir meilės Sau išraiška. Sustiprinkime šį jausmą!

Kelionės

Koks nuostabus yra kelionių džiaugsmas! Jaudulys ir padažnėjęs kvėpavimas, kuomet priekyje iškyla taip trokštas aplankyti objektas, kad ir koks jis bebūtų: judrus ir kosmopolitiškas miestas ar autentiškas, ilgametes tradicijas išlaikęs kaimelis, įspūdingas kalnas ar turkio mėlio jūra, tankiausios džiunglės ar ramybe dvelkiantis pušynas, tūkstančius metų ir istorijų po vienu stogu „surinkęs“ muziejus ar žmogaus dievobaimingumą bylojanti bažnyčia. Kiekvienas turime vietų, į kurias svajojame nukeliauti.
Tavo patyrimų su mumis savaitė taip pat neapsieis be kelionių. Grožėsimės vietiniais Lefkados salos gamtos ir architektūros turtais, leisimės apžiūrėti fenomenaliųjų Meteoros vienuolynų Graikijos žemyninėje dalyje, laivu plauksime pasižvalgyti po Lefkados salas „kaimynes“ nepraleisdami progos pasidžiaugti kerinčio grožio „Baltosios salos“ paplūdimiais.
Kelionės – neatsiejama pasaulio ir Tavo „Savojo Aš“ pažinimo dalis. Kuo Žmogus daugiau apkeliauja, pamato, patiria ir atranda, tuo labiau jis dvasiškai auga. Paaukime kartu!

Laikas Sau

Būdamas su Savimi Žmogus geriausiai Save atranda ir su Savimi susipažįsta. Būdamas laisvas nuo užimtumo ir suplanuotos dienotvarkės, Žmogus geriausiai pailsi ir nusiramina. Mūsų programa sukurta taip, kad beveik kasdien galėtumei jaustis laisvas, ir patirti tai, kas Tau pačiam būtų mieliausia.
Laisvą laiką galėsi praleisti ilsėdamasis prie kerinčios Jonijos jūros, eidamas į žygius, tyrinėdamas Lefkados miestelius ir kaimus, ragaudamas vietinės virtuvės gardumynų, bendraudamas su salos gyventojais, atrasdamas kerinčią gamtą ir leisdamas laiką jos prieglobstyje.
O jei nuspręsi, kad nori daugiau užimtumo ir mažiau laisvo laiko, turėsime Tau pasiūlymų iš mūsų papildomos programos. Galėsi rinktis šokio ar spalvų terapiją, asmeninį Reiki seansą bei „žemiškesnes“ pramogas – lauko tenisą, jėgos aitvarus ar skrydį parasparniu.
Esi unikalus ir vienintelis toks Žmogus Visatoje! Atrask Save, pamilk Save, išlaisvink Save!

Programa

1 diena:

14.20 Atvykimas į Korfu (skrydis Vilnius-Korfu)
15.20-17.20 Korfu miesto lankymas
17.45-18.45 Persikėlimas keltu iš Korfu
20.30 Atvykimas į Lefkadą/įsikūrimas viešbutyje

2 diena:

9.00 Rytinė kūno ir minčių terapija (meditacija ir mankšta)
11.00 Pusryčiai
12.00-17.00 Laisvas laikas ir/arba galimybė pasirinkti papildomas paslaugas
17.00 Išvyka prie Nidri krioklių, vakarienė
21.00 Parvykimas į viešbutį

3 diena:

8.00 Rytinė kūno ir minčių terapija (meditacija ir mankšta) 
9.30 Pusryčiai
10.30 Ekskursija į Meteoros vienuolynus, Metsovo kaimelį, vakarienė / arba laisvas laikas Lefkada saloje
22.00 Parvykimas į viešbutį

4 diena:

9.00 Rytinė kūno ir minčių terapija (meditacija ir mankšta)
11.00 Pusryčiai
12.00-17.00 Laisvas laikas ir / arba galimybė pasirinkti papildomas paslaugas
17.00 Apžvalginė ekskursija po Lefkados salą (Profitis Ilias bažnyčia, Panagia Feneromeni  vienuolynas, Lefkados miestelis)
24.00 Parvykimas į viešbutį

5 diena:

8.00 Pusryčiai
8.30 Visos dienos ekskursija laivu “Salų kruizas” / arba laisvas laikas Lefkada saloje
19.00 Parvykimas į viešbutį
20.00 Vakarinė meditacija
21.00 Laisvas laikas

6 diena:

9.00 Rytinė kūno ir minčių terapija (meditacija ir mankšta)
11.00 Pusryčiai
12.00 – 17.00  Laisvas laikas ir /arba galimybė pasirinkti papildomas paslaugas
17.00 Atsisveikinimo vakaras

7 diena:

8.00 Pusryčiai
9.30 Išvykimas iš Lefkados
12.00 Persikėlimas keltu į Korfu
14.45 Išvykimas iš Korfu (skrydis Korfu-Vilnius)

Į programos kainą įskaičiuota:

 • pervežimas Korfu-Lefkada, Lefkada-Korfu
 • kelto bilietas Korfu-Graikijos žemyninė dalis, Graikijos žemyninė dalis-Korfu 
 • apgyvendinimas viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakariene
 • kasdienės rytinės kūno ir minčių praktikos
 • ekskursijos Lefkados saloje
 • staigmenos, dovanėlės bei asmeninės konsultacijos sporto, meditacijų ir pan. klausimais

Į programos kainą neįskaičiuota:

 •  skrydžio bilietai Vilnius-Korfu, Korfu-Vilnius su Ryanair. Juos individualiai užsisako keliaujantis asmuo
 • visos dienos ekskursija į Meteoros vienuolynus ir Metsovo kaimelį
 • Salų kruizo bilietas
 • papildomos paslaugos iš siūlomo sąrašo (asmeniniai Reiki seansai, tenisas, vėjo aitvarai, parasparniai ir kt.)
 • suvenyrai bei asmeninės išlaidos

 

Programos kaina vienam asmeniui dviviečiame kambaryje 820 eur

 

Dalinkis su draugais

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
El.Paštas

Pasikalbėkime apie...

Palik Savo vardą ir el. pašto adresą, bei parašyk savo pageidavimą, mintį, pastebėjimą. Arba tiesiog pasuk mum pasikalbėti.

Nekantruajame su TAVIMI susipažinti kerinčioje Lefkados saloje.

© Visos teisės saugomos